SKUPŠTINA SINDIKATA

No Comments on SKUPŠTINA SINDIKATA

U zgradi RTV Doma 22.02.2019.godine je održana Skupština Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u.

Za predsjednika sindikata izabran je Damir Smital.

Imenovan je novi Upravni odbor kojeg čine: Elvis Čengić, Samir Gadžo, Josip Sogović, Mensud Grbo, Merima Pašalić Kurtović, Neda Tadić, Rifat Kukić, Mubera Herac, Ekrem Agić, Dragan Miljević, Džemal Kahrica, Omer Bukić, Mustafa Baručija, Nihad Arnautović, Edis Fočo, Sadin Kavazović.
Predsjednik Skupštine je Amir Džidić dok je potpredsjednica Željana Mehmedika.

Skupština je usvojila Izvještaj o radu UO, izvještaj Nadzornog odbora kao i finansijski izvještaj za 2018.godinu.