POPUST NA SKI KARTE ZA ČLANOVE SINDIKATA

No Comments on POPUST NA SKI KARTE ZA ČLANOVE SINDIKATA

RAVNA PLANINA ( Popust od 20% a koji važi isključivo na ski pass-ove (ski karte) koje su u ponudi Ski centra Ravna Planina, kao i na vožnju gondolom:

dnevnu karta
30 sati
sezonska karta /radni dan/

Da bi se ostvario popust prilikom kupovine karata, potrebno je priložiti akreditaciju BHRT-a.

BJELAŠNICA/IGMAN / Članovi Sindikata mogu koristiti usluge Prodaja akcijskih sezonskih ski karata „ZOI’84“ uz popust od 10% na cijenu, uz obavezno predočenje akreditacije BHRT-a na prodajnom mjestu. Način plačanja je individualno odnosno lično u cijelom iznosu ili šoping karticama (na rate) na prodajnim mjestima. Kupovinu mogu ostvariti samo radnici koji su članovi Sindikata. Član sindikata može kartu kupiti i za člana njegove uže porodice.

JAHORINA / Za članove sindikata popust od 20% na kupovinu ski karata iz zvaničnog cijenovnika. Popust važi za 5-dnevne pa na vise ski karte (ski pass) za Zimsku turističku sezonu 2021-2022. Ponuda i cijenovnik ski karata nalaze se na zvaničnoj stranici Olimpijskog centra Jahorina www.oc-jahorina.com