25. novembar Dan državnosti BiH

No Comments on 25. novembar Dan državnosti BiH

U povodu 25. novembra Dana državnosti BiH, praznika koji označava historijski kontinuitet Bosne i Hercegovine kao države, Samostalni sindikat radnika u BHRT-u svim građanima i narodima upućuje iskrene čestitke uz želju da svojim zajedničkim radom doprinesemo jačanju države, solidarnosti i poštivanju različitih duhovnih i kulturnih vrijednosti.

Principi ZAVNOBIH-a kojima je naglašeno da Bosna i Hercegovina pripada svakom njenom građaninu i da su tolerancija i zajednički život jedini ispravan put za sve, danas su nam potrebniji nego ikada do sada.