No Comments on ODRŽAN SASTANAK PREDSTAVNIKA SINDIKATA, PODRUŽNICE IT CENTARA SA GENERALNIM DIREKTOROM I POMOĆNICOM GEN.DIREKTORA BHRT-a ZA RAZVOJ

11/10/2016
Predstavnici IT Centara su upoznali gen.direktora i pomoćnicu za razvoj o nesrazmjernom broju ljudi u odnosu na obim posla što predstavlja veliki problem za realizaciju i planiranje ljudi na obavljanju redovnih poslova za BHRT i FTV. Istaknuto je da nijedan posao nije odbijen bez obzira na broj ljudi kojima raspolažu centri.

Nakon razmjene mišljenja i ideja, dogovoreno je da predstavnici ITC-a, preko Sindikata, u što kraćem roku dostave menadžmentu svoje konkretne prijedloge za rješenje njihovih problema, a na osnovu diskusije na samom sastanku.

Kada je riječ o opisima i popisima poslova, kao i mjestu ITC-a u organizacionoj strukturi BHRT-a, dogovoreno je da rukovodioci centara usaglase prijedlog, dostave ga menadžmentu i o tome obavijeste Sindikat.