Konstituirajuća sjednica Upravnog odbora SSR u BHRT-u

No Comments on Konstituirajuća sjednica Upravnog odbora SSR u BHRT-u

Upravni odbor Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u je 29. 05. 2019. godine održao konstituirajuću sjednicu, nakon što je Ministarstvo pravde BiH dostavilo rješenje o promjeni upisa u registar Udruženja i fondacija BiH na osnovu odluka Skupštine SSR u BHRT-u.

Potpredsjednici sindikata su Neda Tadić i Džemal Kahrica dok je za izvršnog sekretara imenovan Elvis Čengić.

Također imenovane su komisije za finansijsku i pravnu pomoć. U komisiju za finansijsku pomoć su imenovani: Mubera Herac (predsjednica), Rifat Kukić i Mustafa Baručija.

U komisiju za pravnu pomoć su imenovani: Edis Fočo (predsjednik), Nihad Arnautović i Ekrem Agić.

Predsjednik sindikata Damir Smital je donio odluku o informisanju članstva.