Podrška Savezu sindikata radnika rudnika u FBiH

No Comments on Podrška Savezu sindikata radnika rudnika u FBiH

Samostalni sindikat radnika u BHRT-u izražava punu podršku Savezu sindikata rudara u FBIH u njihovim nastojanjima da se izbore za očuvanje radnih mjesta i primanja koja će svim rudarima i njihovim porodicama osigurati život dostojan čovjeka.

U vrijeme kada je na sceni pokušaj totalnog urušavanja prava radnika i radnica, Samostalni sindikat radnika u BHRT-u podržava sve rudare u njihovim zahtjevima.