No Comments on Merima Kurtović-Pašalić nova je predsjednica Reprezentativnog sindikata u BHRT-u

U zgradi RTV Doma 19.04.2023.godine je održana 8.Skupština Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u.
Za predsjednicu sindikata izabrana je Merima Kurtović-Pašalić
Za predsjednika Skupštine sindikata imenovan je Dejan Garić dok je potpredsjednica Željana Mehmedika.

Imenovan je novi UO sindikata kojeg čine: Minka Džihanić, Samir Gadžo, Alen Pavić, Elvis Čengić, Sanin Vila, Anel Nurković, Dragan Miljević, Omer Bukić, Mustafa Baručija, Džemal Kahrica, Sadin Kavazović, Edis Fočo, Samija Saljihi, Minja Erić, Mubera Herac, Ekrem Agić.

Skupština je jednoglasno usvojila Izvještaj o radu UO, izvještaj Nadzornog odbora kao i finansijski izvještaj za 2023.godinu.

Upravni odbor
Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u