No Comments on Sastanak rukovodstva Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u i menadžmenta BHRT-a

Dana 30.03.2015. godine održan je sastanak rukovodstva Samostalnog sindikata radnika u BHRT-u i menadžmenta BHRT-a s ciljem iznalaženja rješenja za tešku ekonomsku situaciju u kojoj se nalazi BHRT.

Rukovodstvo Sindikata još jednom je ponovilo stav da Sindikat ne pristaje na umanjenje plaće niti će pregovarati o umanjenju iste.  Od menadžmenta BHRT-a zatražen je plan izlaska iz krize u kojoj se nalazi BHRT i njegovi radnici.

Također, dogovoreno je da će Sindikat dati podršku menadžmentu u rješavanju uspostave sistema naplate RTV takse.

Nastavak razgovora zakazan  je za srijedu 08.04.2015.godine

Samostalni sindikat radnika u BHRT-u